Novinky

TP-LINK HA100: Přidejte svému audio systému funkci bezdrátového přenosu hudby

Společnost TP-LINK se v poslední době začíná stále častěji soustředit na produkty určené pro mobilní zařízení, která aktuálně dominují trhu se spotřební elektronikou. Nejčerstvějším přírůstkem do portfolia se stal hudební přijímač s označením HA100. Ačkoliv současné smartphony či notebooky máme napěchovány nepřeberným množstvím oblíbené muziky, jejich hudební výkon je krajně neuspokojivý. Tento nedostatek lze vyřešit pořízením nové audio soustavy s možností bezdrátového připojení, ovšem ve většině případů se jedná o nemalou investici.

Snímek obrazovky 2015-08-18 v 21.36.35

Bezdrátový přijímač HA100 tento problém řeší elegantní cestou, jelikož ho umožňuje jakýkoliv audio systém nebo přenosný reproduktor rozšířit o možnost bezdrátového přenosu zvuku za pomoci technologie Bluetooth ve verzi 4.1 s podporou profilu A2DP. Kromě klasického párování v nastavení konkrétního zařízení je k dispozici NFC, kdy stačí smartphone pouze přiložit k příjímači. K propojení s reprosoustavou lze použít klasický 3,5mm audio jack nebo dvojici konektorů RCA.

Snímek obrazovky 2015-08-18 v 21.37.09

Výrobce deklaruje paměť pro automatické párování až s osmi zařízeními a dosah signálu do vzdálenosti dvaceti metrů, v domácích podmínkách bude tato hodnota pochopitelně nižší. Tou nejpříjemnější zprávou je ovšem koncová cena, kterou výrobce stanovil na 629 Kč (včetně daně).

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button