Redakce

Myšlenka vrátit Apple magazín Český Mac zpět do hry nás hlodala delší dobu, během které jsme mohli promyslet zcela nový koncept vize a designu. Nový Český Mac se oproti svému předchůdci změnil k nepoznání. Je moderní, přehledný, čistý, vzdušný a intuitivní. Hlavní myšlenkou je přinést jakéhosi průvodce do jablečného ekosystému a jeho filozofie, který napomůže s rychlou orientací a nabízených službách tvořících perfektní celek využitelný jak pro zábavu, proktrastinaci tak pro profesionální práci. Ale nebojte, původní obsah zůstává v nezměné podobě, je pouze nově kategorizován. V rubrikách najdete recenze, návody, tipy&triky, tapety a tématické články nejen o Applu.

Přidejte se k nám

Baví vás Apple produkty a vše co se okolo nich točí? Staňte se součástí týmu CeskyMac.cz
Ozvěte se nám na e-mail richard.streit@ceskymac.cz.

Richard Streit - manažer projektu

Zřídka narazíte na nadšence do technologií a moderních věd, jakým je Richard. Láska k výpočetní elektronice ho provází od předškolního věku, kdy poprvé vzal do ruky šroubovák a provedl kompletní rozborku všeho, co mu přišlo do cesty. S postupem času to dospělo do fáze, kdy se začal dělit o své poznatky a názory prostřednictvím článků na českém internetu. To však ještě netušil, že Apple se mu stane osudným. Vše změnilo pořízení prvního Macbooku a následně dalších hraček s nakousnutým jablkem ve znaku. Nepatří však mezi zaryté fanatiky odsuzující vše, co nenosí logo Applu. Pokud ho potkáte na ulici, s vysokou pravděpodobností u sebe bude mít minimálně několik chytrých telefonů s různými operačními systémy.

Michal Benatzky - redaktor

Kdyby jste jej potkali před několika lety, pyšně by z kapsy vytáhl svůj Samsung Galaxy S. A začal by vám vysvětlovat, proč je Android lepší, než ten předražený Apple. Všechno však změnilo tehdy odvážné pořízení iPadu Mini. Ješitnost šla po chvíli stranou a následovala jablečná lavina, jejíž konec je zatím v nedohlednu. Psaní by se kromě koníčku mělo stát také jeho živobytím, protože je studentem ekonomické žurnalistiky. Během letních měsíců jej pak spíše než na koupalištích potkáte na horách v sedle svého kola.

David Pravda - redaktor

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu. V poslední době propadl kouzlu iPadu a jeho možnostem využití napříč celým spektrem nejrůznějších činností.

Ondřej Hájek - externista

Když Ondřej poprvé spatřil iMac G3, byla to láska na první pohled. Od té doby však uběhlo několik let, než se na jeho stole objevil první počítač s nakousnutým jablkem ve znaku. S postupem času začal svou sbírku jablíček pilně rozšiřovat o další zařízení a produktové materiály. Ve volných chvílích se rád věnuje geocachingu, rodině a dvojici neposedných labradorským retrívrům. Jako každý správný fanoušek technologií miluje filmy se Sci-Fi tématikou.

Marek Smékal - redaktor

Jsem dlouholetá iOvce a tak trochu i geek. Rád fotím a ve volném čase píšu články, nebo hraju videohry. Apple produkty používám asi od roku 2010 a Apple mě stále baví 🙂
Close