Novinky

Tip na hru: Company of Heroes Complete: Campaign Edition

Company of Heroes® Complete: Campaign Edition - Aspyr Media, Inc.

 

[appstore id=”488724898″]

Company of Heroes redefinuje pojem strategických her v reálném čase. Hra přivádí k životu oběti hrdinných vojáků ve válkou zpustošeném prostředí. Začínající v Normandii v den D, hráči vedou své oddíly do boje proti německé válečné mašinerii prostřednictvím některých z nejvíce rozhodujících bitev druhé světové války.

Company of Heroes Complete Edition: Hra pro Mac obsahuje celou kampaň pro jednoho hráče a i další kampaně, které vyšly později jako datadisky k originální hře – Company of Heroes Opposing Fronts a Company of Heroes Tales of Varlor.

Opposing Fronts obsahují dvě nové kampaně za dvě nové armády. Konkrétně jde o obsazení Caen s britskou armádou a operaci Market Garden za německé Panzer Elite.

Tales of Valor obsahuje 3 nové, kratší kampaně. Jedna z nich je kampaň za Tankové Eso (Tiger Ace), kde ovládáme pouze náš jeden tank se čtyřčlennou posádkou, obsahuje některé RPG prvky a je v ní obsažena nová funkce Direct-Fire. Pomocí této funkce můžete ovládat hlaveň děla nezávisle na tom kam tank jede.

Company of Heroes® Complete: Campaign Edition - Aspyr Media, Inc.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button