Novinky

Mac SuperBundle – 10 aplikací za směšnou cenu

Společnost Nova Development připravila pro všechny uživatele počítačů Macintosh zimní balíček aplikací za velice příjemnou cenu. V balíku se nachází deset aplikací, z nichž asi nejznámější je Parallels Desktop. Cena tohoto balíčku je pouhých $49, což je oproti ceně původní téměř zanedbatelné. Pojd’me si všechny aplikace trochu představit.

Parallels Desktop 7

S více než 90 novými vylepšených funkcí, Parallels Desktop ® 7 pro Mac nabízí to nejlepší z obou světů! Nyní je možné spouštět Windows, Linux bok po boku s Mac OS X. Je to jako když máte dva počítače v jednom! S Parallels můžete spustit MacOS X a vaše oblíbené Windows aplikace současně. Nyní optimalizované pro OS X Lion, ParallelsDesktop pro Mac ® 7 je ještě snazší používat díky svému zbrusu novému uživatelskému rozhraní.

LittleSnapper

S LittleSnapper je snadné vytvořit snímky obrazovky z webových stránek a vašeho počítače. Od celých webových stránek – včetně částí, kteréjsou mimo záběr okna prohlížeče – po konkrétní okna na počítačích Mac. LittleSnapper také obsahuje výkonné nástroje pro vylepšení snímků obrazovky, včetně popisků, zvýrazňování,r ozmazání, oříznutí a další. Navíc, LittleSnapper automaticky organizuje všechny snímky obrazovek do sbírek.

iStat Menu 3

Rychle a snadno najdete přesně to, co se děje uvnitř vašeho počítače Mac s iSTAT menu  3! 7 samostatných a plně konfigurovatelných  menu, včetně CPU v reálném čase  a grafů sítě, využití disků a aktivity, tepelných senzorů, pamětí a dalších, ISTAT 3 menu vám dává naprostou kontrolu, jak tyto důležité doplňky vypadají a fungují.

Flux 3

S Flux 3, pokročilou HTML5 Web design aplikací můžete vytvořit úžasné stránky od nuly! Tento software má úžasný WYSIWYG renderovací engine a to znamená, že můžete přetáhnout, přesouvat a měnit objekty, jako v DTP aplikaci, a vaše webové stránky budou vypadat přesně tak, jak jste zamýšleli. Plus, Flux 3 může generovat všechny kódy, upravovat stránky přímo z FTP nebo SFTP serveru a mnohem, mnohem víc.

iStopmotion Home 2

Boinx iStopmotion 2 změní váš Mac na animační filmové studio a umožní komukoliv vyprávět svůj příběh – zábavně snímek po snímku! Snadné použití a překvapivě silný, iStopmotion software vám umožní zažít kouzlo kreativity se stop motion animací. Přidejte cool intra, přechody, efekty a zvuky, a pak přímo přeneste videoklipy do iMovie ’08 nebo novějšího!

Fantashow

Fantashow je jednoduchý stavitel digitálních prezentací, který umožní komukoliv dosáhnout profesionálně vypadající filmů ve velmi krátkém čase – přímo z domova! S Fantashow můžete přetáhnout na fotky, video a hudbu do některého z 26 vestavěných témat, aby se vaše cenné digitální vzpomínky přeměnily na hollywoodské filmy, možnosti sdílení: DVD, YouTube, Facebook, iOS zařízení a dalších.

Video Converter 2

S Video Converter 2 Software je rychlý, jednoduchý ale účinný způsob, jak převést širokou škálu video a audio formátů do formátů přehratelných na iPodech, iPhonech, iPadech, MP3 přehrávačích, Apple TV a dalších populárních zařízeních. Plně kompatibilní s Mac OS X Lion, Video Converter 2 dělá váš Macspolupracovat se všemi audio a video formáty, včetně AVI, MP4, MPG, WMV, MP3, MKA, WAV a mnoho dalších.

SyncMate Expert 3

Expert SyncMate 3 sesynchronizuje data na vašem počítači Mac s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Nokia zařízeními, jinými Macy nebo počítači se systémem Windows, iOS zařízeními, Google nebo Dropbox účty a všemy zařízeními pro ukládání dat. SyncMate může také zálohovat důležitá data on-line. Je snadné synchronizovat kontakty, kalendáře, obrázky, hudbu, video, složky, záložky a mnoho dalších mezi Mayc a všemi podporovanými zařízeními.

CuteClips 3

CuteClips 3 umožňuje snadno vidět historii schránky. Tento software pro správu více schránek vám nepřekáží, dokud je nebudete potřebovat. Stačí jej aktivovat z menu nebo klávesovou zkratku, a jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní rychle najde klipy v textovém seznamu. A navíc i uloží klipy po restartování a vždy uchová posledních 12, poskytuje velký náhled pro všechny zkopírované položky.

 

Chronicle 4

Chronicle 4 je jednoduše použitelné řešení pro osobní finance na Macu. Pozdní platby budou věcí minulosti s tímto všestranným softwarem, který sleduje všechny vaše účty a používá iCal abyste si připomenuli blížící se splatnost. S Chronicle 4 můžete sledovat a snížit své dluhy, uchovat doklady o zaplacení, mít přehled o účtech na první pohled, provádět online platby a co je nejdůležitější, platit své účty včas, pokaždé!

Celková cena je skoro 500 dolarů pokud byste každou aplikaci koupili zvlášť.
Cena balíčku je pouhých 49 dolarů.

Balíček můžete zakoupit zde.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button