Novinky

Na Instagramu se objevila údajná fotografie iPhone 7 Plus

Kolotoč úniků a spekulací kolem chystaného iPhonu 7/Plus se začíná rozbíhat na plné obrátky. Není dne, kdy se na internetu neobjevují nové informace či potvrzení dřívějších zvěstí. Mezi ty nejčerstvější se řadí fotografie z Instagramu, kterou nahrál uživatel pod účtem @stevlocker. Na první pohled jde o klasickou “výtahovku“, nicméně při bližším pohledu si lze všimnout iPhonu bez pruhů pro přístup signálu. Bylo pouze otázkou času, kdy se rozhoří diskuze na téma, zda skutečně jde o iPhone 7 Plus či dílo vtipálka, který fotografii upravil v grafickém editoru.

cropped

První variantě nahrává fakt, že stejný uživatel již v minulosti prozradil název hudební služby Apple Music několik dní před oficiálním představením. Co se týče autora, podle zákulisních zdrojů jde o zaměstnance Applu se jménem Steven Huon, který pochází z Francie. V databázi společnosti však nikdo s tímto jménem nefiguruje. Ať už jde o kohokoli, s ohledem na publikované fotografie má tento tajemný mladík velice blízko ke kalifornskému výrobci.

iphone7_instagram

Pojďme se ale vrátit k zmiňované fotografii. Kromě přesunutí pruhů k hornímu a spodnímu okraji stojí za zmínku poukázat na objektiv fotoaparátu, který působí dojmem, že nevystupuje nad okolní kryt smartphonu. To přímo koresponduje s dřívějšími úniky, které se opíraly o dodavatelské řetězce Applu.

Co si o snímku myslíte? Jde o skutečný iPhone 7 Plus, nebo si někdo snaží pouze mazaně získat fanoušku na Instagramu?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button