Novinky

Apple uvolnil iOS 9.3.3 Public Beta 1 pro veřejnost

Apple začal v průběhu dnešního dne uvolňovat veřejnou beta verzi operačního systému iOS 9.3.3 Public Beta 1. Aktualizace je určena všem registrovaným uživatelům do Apple Beta Software Program. Aktuální sestavení dorazilo pouze několik dní po vydání stabilní verze a podle prvních reakcí nepřináší žádné funkční novinky.

FullSizeRender (1)

Instalační balíček zabírá 1,7 GB (v případě iPhone 6s Plus) a podle dokuentace se všechny změny soustředily na opravu nahlášených chyb. Vylepšení doznala také celková optimalizace. Po několika minutách používání můžeme potvrdit svižnější přechody mezi spuštěnými aplikacemi. Animace po odemknutí zařízení jsou nyní subjektivně rychlejší, to samé platí při překlopení obrazovky do režimu landscape.

ios-9-3-3-beta

Pokud narazíte na další změny v systému, dejte nám vědět formou komentáře pod tímto článkem. Aktualizace lze vyvolat v nabídce Nastavení → Obecné → Aktualizace softwaru.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button