AktualityNovinky

Dva magické ostrovy, Island a Azory pořídíte na Fripito s 50% slevou

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o digitální fotografii, zaregistroval úspěšnou aplikaci Fripito. Ta fotografickým nadšencům slouží jako průvodce těmi nejzajímavějšími destinacemi po celém světě při honbě za úchvatnými snímky. Mezi nejčerstvější přírůstky do již početné série průvodců nově přibyly Azory, které lákají na malebné scenérie a přívětivé podnebí vládnoucí po celý rok.

Případné zájemce jistě potěší aktuální sleva ve výši 50 %, která se zároveň vztahuje na průvodce magickým Islandem.

Azores 2015

Jak fotoprůvodce pořídit?

Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore.
  2. Vyberte si vybraného průvodce
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce

Island

Autor průvodce:
Jan Březina
Profesionální fotograf, lektor, videocaster, autor technického blogu, cestovatel a zakladatel Fripita. Navštívil šest kontinentů a více jak 120 zemí.

Honza byl jedním z prvních českých žurnalistů, který se systematicky věnoval digitální fotografii. Svůj projekt Digit nastaroval v roce 1998 a od té doby publikoval stovky recenzí fotoaparátů, objektivů, příslušenství a software. Zároveň je spoluautorem řady knih o digitální fotografii a nejrůznějších návodů, tutoriálů a výukových videí. Stal se neúnavným propagátorem digitální fotografie nejen u nás, ale i v zahraničí.

Je členem řady prestižních mezinárodních asociací jako je IPC, PMAI, IFJ či WPPI.

Ve své komerční fotografické tvorbě se zaměřuje zejména na portrét a svatební fotografii. Nicméně krajinářská fotografie a cestování jsou pro něj nejbližším tématem volné tvorby a věnuje se jim přes 10 let.

Organizuje již více jak 8 let fotografické workshopy, fotoexpedice a nejrůznější kurzy a to nejen fotografie, ale i práce s Apple produkty. Měl řadu přednášek na tato témata na soukromých i státních vysokých školách.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button