AktualityNovinky

Uživatelé Apple Watch hlásí problémy s nepravidelným měřením tepu

O hodinkách Apple Watch se stále častěji hovoří jako o pomocníkovi ve zdravotnictví, nicméně v posledních dnech se objevily stížnosti od majitelů, kteří hlásí problémy se snímačem srdečního tepu. V nativním nastavení hodinky odesílají do iPhonu naměřená data v intervalu deset minut, ovšem někteří uživatelé pozorují výpadky a duplicitní údaje. V internetových diskuzích se zároveň objevily případy, kdy historie z průběžného měření nenávratně zmizela. Zákaznická podpora Apple v těchto situacích doporučuje restart obou zařízení a optickou kontrolu snímačů na spodní straně Apple Watch.

heartratemonitoring101Screenshot z aplikace ukazuje výpadky v měření. Podle není uživatelů není výjimkou ani kompletní ztráta historie

Konzistentní měření tepu je užitečnou pomůckou, která může sloužit při nespočtu aktivit. Pokud však nepracuje spolehlivě, je nezbytně nutné zapracovat na urychlené opravě. Je velice pravděpodobné, že další aktualizace se na tento nedostatek zaměří a eliminuje možné chyby v sběru dat. Pokud patříte mezi majitele Apple Watch, můžete se s námi podělit o vaše zkušenosti v diskuzi pod tímto článkem.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button