AktualityNovinky

Uživatelé Apple Watch hlásí problémy s digitální korunkou

Někteří z majitelů, kteří si v posledních dnech zakoupili Apple Watch hlásí problémy s nekorektním chováním digitální korunky. Podle zveřejněných informací dochází k zasekávání a v některých případech nelze s ovládacím prvkem otáčet. To je z hlediska uživatelského zážitku relativně závažný nedostatek, který si naštěstí výrobce uvědomuje a poškozeným majitelům již umožnil hodinky reklamovat. V internetových diskuzích se objevují spekulace, které naznačují, že za špatnou manipulací s korunkou může lidský pot. Tato teorie se však jeví jako méně pravděpodobná, jelikož podobné problémy postihly uživatele, kteří s hodinkami nevykonávali žádnou sportovní aktivitu.

AppleWatchDigitalCrown

Apple v těchto případech doporučuje citlivé propláchnutí pod tekoucí vodou, jež má uvolnit případné částečky prachu a další usazené nečistoty. Pokud toto řešení nepomáhá, je nutné navštívit nejbližší prodejnu a požádat o zahájení reklamačního řízení. V minulých dnech jsme vás informovali o vadných dodávkách Taptic Engine, který přímo spolupracuje s digitální korunkou. Je tedy zároveň možné, že část z této šarže unikla kontrole a byla použita na výrobu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button