Novinky

Nedávno objevené video z hlavního sídla Applu vás zavede do míst, kam se běžný smrtelník nemá šanci dostat

Čas od času se najdou šťastlivci, kterým se podaří dostat do míst, kam je vstup běžnému smrtelníkovi přísně zakázán. Své by o tom mohl vyprávět Yongsung Kim, který na svém YouTube kanále publikoval video z návštěvy hlavního sídla Applu. Zhruba tříminutový klip zachycuje vjezd do podzemních garáží, návštěvu zdejšího Apple Storu a nejbližší okolí Apple Campusu. Pozoruhodnější je ovšem pasáž, v níž se autor videa prochází v prstenci hlavní budovy a později zavítá také do vnitřního parku, kam mají obvykle přístup pouze zaměstnanci Applu.

Ačkoli video neobsahuje žádný komentář, za povšimnutí stojí řada detailů v čele s monumentálním prosklením, které je ve světě architektury naprosté unikum. Zároveň si umíme představit, že jde o noční můru všech umývačů oken. Velmi zajímavě působí také jezírko a vůbec celý park, který má sloužit zaměstnancům Applu při odpočinku během pracovní doby.

https://youtu.be/OCpxBgGMeOg

Přestože práce v Applu nebude žádný med, při pohledu na prostředí je evidentní, jak moc společnosti záleží na tom, aby se její zaměstnanci cítili v práci co nejlépe.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button