AktualityNovinky

Hudební novinky od Applu: Music Memos pro jednoduché nahrávání a GarageBand pro iPad Pro

Apple vypustil včera do světa další aplikaci určenou zejména pro hudebníky. Zatímco GarageBand využijete spíše pro finální nahrávání, novinka jménem “Music Memos” je ideální pro zachycení vašich tvůrčích nápadů. Výslednou nahrávku je pak možno odeslat do již zmíněné aplikace GarageBand nebo uploadovat na sociální sítě. V jedné ze záložek také najdete ladičku, která je podle prvotních reakcí velmi přesná. A k právě nahrané nahrávce navíc nový výtvor Applu dokáže sám přiřadit vhodný doprovod a dokonce poznat akordy, které jste použili.

Spolu s novou aplikaci Music Memos se na App Storu objevila také aktualizovaná verze hudební platformy GarageBand. Ta například nově podporuje 3D Touch. Aplikace byla také modifikována pro obří tablet iPad Pro. Do včerejšího dne byl totiž GarageBand pro největší jablečný tablet téměř zcela shodný s verzí pro modely Mini a Air. Až nyní se ale král tabletů dočkal větších možností.

Aby toho nebylo málo, Apple včera navíc updatoval ještě jednu aplikaci. Jedná se o Logic Remote, která se tak nyní stala dostupnou také pro iPhone a iPad Pro. Podobně jako novinka jménem Music Memos vám Logic Remote usnadní nahrávaná zvuků, zde je navíc můžete také různě mixovat a upravovat.

Zdroj

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button