AktualityNovinky

iPhone 6s bude trhák: Apple razantně navyšuje objednávky u svých dodavatelů

Po uvedení modelů iPhone 6 (recenze) a iPhone 6 Plus bylo mnoho fanoušků zklamáno nedostatečným zásobením značkových poboček. To následně vyvolalo vlnu negativních emocí, kterých se Apple hodlá v letošním roce vyvarovat. Podle renomovaných analytiků z Pacific Crest se výrobce z této situace poučil a pro chystanou řadu „eskových” iPhonů hodlá navýšit objem dodávek u svých klíčových dodavatelů.

iphone-6s-4-640x400

Z toho lze vycítit, že Apple předvídá nebývale velkou poptávku a je otázkou, co za tím doopravdy stojí. Poslední spekulace naznačují revoluční změny v oblasti fotoaparátu, který má vynikat pořizováním snímků za zhoršených světelných podmínek díky technologii RGBW. Mezi další novinky se má zařadit krycího sklíčko displeje ze syntetického safíru a přepracovaný snímač otisků prstů. V kuloárech se šušká o integraci systému, které dokáže domovské tlačítko proměnit v trackpad. Zkrátka nepřijde ani samotné šasi smartphonu, které bude vyrobeno z pevnější slitiny hliníku.

iphone6concept_2982237b Ilustrační obrázek

Současné iPhony se prodávají stále skvěle, přičemž dosavadní odhady predikují dalších padesát milionů prodaných kusů v tomto čtvrtletí. Po smrti Steva Jobse se Applu předpovídal úpadek či stagnace. Nic z toho se naštěstí nevyplnilo a kalifornský výrobce si udržuje raketový růst.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button