AktualityNovinky

Domovské tlačítko u iPhonu 7 bude součástí displeje

Přestože se nové iPhony  nestihly řádně zabydlet na pultech prodejců, Apple usilovně pracuje na jejich nástupci, který se světu představí v září příštího roku. První spekulace pochází od zdrojů s úzkými vazbami na kalifornského výrobce a naznačují, na jaké novinky se můžeme těšit. Vývojáři údajně chystají velké změny v oblasti zobrazovací technologie, na které se má podílet společnost Synaptics. Ta dodává komplexní řešení i ostatním společnostem, mezi kterými nechybí ani čínské Xiaomi, které si pro svou další vlajkovou loď objednalo speciální tlakové vrsty s označením Clear Force.

iPhone-7-Martin-Hajek-800x471Koncept iPhonu 7 od Martina Hajka naznačuje možnost integrace domovského tlačítka do zobrazovacího panelu

Podle dosavadních zvěstí Apple plánuje u iPhonu 7 výrazným stylem změnit čelní část smartphonu. S nejvyšší pravděpodobností dojde k odstranění hardwarového tlačítka s Touch ID senzorem, které se stane součástí displeje. Toto řešení s sebou přinese několik výhod v podobě dimenzionálních úspor a zvětšení zobrazovené plochy při zachování stávajících rozměrů. Bližší informace prozatím chybí a proto si budeme muset počkat na další úniky, které opět poodhalí roušku tajemství. Jedno je jisté však nyní, nová generace iPhonu zřejmě přinese více revolučních řešení, než si myslíme. V diskuzi pod článkem se můžete podělit o vaše názory na integraci domovského tlačítka do zobrazovacího panelu.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button