AktualityNovinky

Apple vydal nová sluchátka PowerBeats2 v barvách řemínků Apple Watch Sport

Společnost Apple tiše aktualizovala sluchátka Powerbeats2, aby jejich barevné varianty korespondovaly s řemínky hodinek Apple Watch z edice Sport. Podle některých zdrojů to máme považovat za pokus o zaměření na audio příslušenství, které zapadne do nového ekosystému okolo chytrých hodinek. Sluchátka jsou dostupná v modré, černé, zelené, růžové a bílé barvě. Powerbeats2 jsou kompatibilní se všemi Apple produkty podporující bezdrátový přenos hudby skrze technologii Bluetooth 4. Sluchátka si zachovaly stejnou cenu jako loňský model a na oficiálních stránkách výrobce je lze pořídit za částku 4899 Kč.

powerbeats2-wireless-applewatch

Aktualizovaný model se chlubí certifikací IPX-4 pro zvýšenou odolnost vůči potu a vlhkosti. Integrovaný akumulátor vystačí na zhruba šest hodin přehrávání a disponuje funkcí rychlého nabíjení, kdy pouhých patnáct minut na nabíječce zaručí další hodinu hudby navíc. Stejně jako ostatní sluchátka s logem Beats se vyznačují hutnými basy a vysokou hlasitostí.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button