Novinky

Co prozrazuje základní deska o budoucím iPhonu 7s?

I když se většina informací posledních týdnů točí převážně okolo iPhonu 8, nesmíme zapomínat ani na další modely, které spolu s ním budou nejspíš představeny. iPhone 7s, respektive 7s Plus nemá mít sice nijak zásadně přepracovaný design, nabídne však stejný procesor A11 jako iPhone 8. Alespoň to prozrazují přiložené fotografie základních desek přímo z výroby. Při důkladném pozorování je totiž vidět, že dolní strana procesoru přesně odpovídá patici na základní desce, kam budou nové A11 vloženy. Otázka samozřejmě zůstává nad dalšími specifikacemi, jako je například velikost RAM paměti nebo úložiště.

Základní deska iPhonu 7s ukazuje patici připravenou pro nový procesor a koprocesor A11

Stejně tak se zatím neví, zda eskové iPhony nabídnou rozpoznávání obličeje nebo pokročilé funkce rozšířené reality. Předpokládá se však, že podobně jako hodně diskutovaná budoucí vlajková loď, nabídnou i iPhony 7s a 7s Plus skleněný povrch, který umožní bezdrátové nabíjení. S tím samozřejmě vzroste i tloušťka zařízení. Sklo, které má z větší části telefon chránit, není totiž praktické vyrábět tak tence jako hliník.

Nový procesor Apple A11

Na konečné posouzení nových modelů si ale počkejme až na samotnou konferenci, která se má podle nejnovějších informací konat již 12. září. Upřímně si ale myslím, že aktualizované modely 7s a 7s Plus to budou mít oproti iPhonu 8 velmi těžké. Kdo by si totiž chtěl koupit „podřadné“ modely? A jak to vidíte vy, koupíte si skoro stejný 7s, 7s Plus nebo raději připlatíte a koupíte si zcela neokoukaný iPhone 8?

Tato zařízení Apple představí ještě do konce letošního roku

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button