Novinky

Nové iPhony se představí už 12. září. Přinesou dvakrát větší úložiště a 3 GB RAM

Každý rok s příchodem září napjatě čekáme na představení nových iPhonů, které zase až do roku příštího budou vládnout celému mobilnímu segmentu. Letošní očekávání jsou navíc ještě podpořena faktem, že cupertinský výrobce již tři roky výrazně nezměnil design svých telefonů. A kdy že má celá paráda začít? Podle francouzského webu Mac4Ever se konference bude konat v úterý 12. září. O 10 dní později, tedy 22. září, pak začne oficiální prodej nových iPhonů. Poslední zprávy naznačují, že Apple představí celkem tři nové modely – iPhone 7s, 7s Plus a iPhone 8 (iPhone Pro, iPhone X?). Ohledně iPhonu 8 jsme vám v posledních týdnech přinesli celou řadu informací a úniků. Některé z nich si můžete znovu připomenout:

Spolu s datem zářijové konference unikla další zpráva, která musí potěšit snad úplně každého. Kromě toho, že iPhone 8 nabídne 3 GB operační paměti, dorazí také s dvakrát větším úložištěm než jeho loňští bráchové. To znamená, že základní model bude disponovat velmi solidní 64GB pamětí. Střední varianta bude osazena 256GB a nejvyšší možná konfigurace dostane 512 GB volného místa. 64 a 256 gigabitové disky obstará společnost Toshiba, SanDisk a Western Digital. Samsung a SK Hynix si poté rozdělí 512 GB. S ohledem na fakt, že tolik místa nemá většina populace ani ve svém počítači, to vůbec nezní špatně.

Jestli se ale dané informace potvrdí nebo ne nám samozřejmě ukáže až oficiální konference. Už teď však s jistotou můžeme říct, že Apple jako vždy vzbudí svými produkty spoustu emocí a že se o něm bude psát a povídat takřka všude.

Tato zařízení Apple představí ještě do konce letošního roku

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

10 Komentáře

  1. Iphone je bez velkých emocí nejlepší telefon dcera si ho koupila a věděla proč a mohla mít obdobný od Samsungu tak ten nechtěla .Co Iphone dělá unikátním je jeho operašní systém a dokonalé vyvážení všech funkcí včetně proceseru na nejvyšší ůrovni po celou dobu užívání .Samsung se sice Iphone vždy přiblíží ale nové modely od Iphonu vždy přináší něco navíc a to tento telefon od Aplu posouvá na první příčky .Je tu znát vyzrálost a komletní vize i pro budoucnost at je to v ovládání tak použití funkcí.Nechci se tu rozepisovat a porovnávat telefony od dalších výrobců ale pokud si Iphone pořídíte tak máte stoprocentní jistotu na rozdíl od jiných poruchových modelů.Samozřejmě tu hraje roli cena a ta Iphone znevýhodnuje od levnějších modelů ale pokud si připlatíte budete mít jistotu že vaše investice neskončí v brzké poruše a neustálého nošení telefonu do servisu .Máme s tím bohužel bohaté zkušenosti a podvodné jednání prodejců ve značkových prodejnách a jejich servisech kdy tvrdí že máte mechanické poškození telefonu a nateklou kapalinu zníčeného mobilu a neuznanou reklamaci jako častý trik těchto intrik současné doby .telefon byl mé dcery v záruce tři měsíce namísto jednoho než nám vrátili po ostrých hádkách peníze byl to mobil na který ůdajně nemají díly značky Cubot který nešel rozebírat a baterii měli měnit v sevisu se takto trapně výmlouvali .Proto pokud se Vám stane podobná situace podělte se o ní

      1. Ještě do loňského roku bych souhlasil, od letoška jsem se dal na ,,temnou stranu” a pořídil iphone 7plus. Ať si říká kdo chce, co chce Apple je rozhodně lepší, než Android. A to jsem dlouhá léta říkal, že bych si ho NIKDY nepořídil. Od počátku smartphonů s Androidem, jsem měl jen Android, ale má zvědavost v Apple přišla s příchodem 6Plus :)) Nelituji!

  2. M4jk
    Souhlas taky jsem říkal apple nikdy a v lednu jsem tomu dal šanci po pár radách od známých, koupil jsem iPhone 7 a android nebo windows už nechci vidět.

  3. Dobrý den,na iPhonu už jedu 9rok a nedám na něj dopustit,je to samozřejmně věc názoru,ale jabko je jabko a už se těším na novou osmičku,bude to můj 4.iPhon.

  4. Telefony od Applu i od Samsungu mají svá pro i proti, měl jsem všechny iphony od 4ky až do 7ky. Mezitím jsem si občas zkusil koupit vlajkovou loď u jiného výrobce, zkusil jsem xperie Z i Samsung Galaxy s7 edge, rád telefony měním, takže podstatná část mého přijmu jde vždy do této srandy… Nyní mám Galaxy S8 plus. Když srovnám třeba právě Galaxy S8+ a iphone 7+ tak si nemohu pomoc, ale u Samsungu je mnohem povedenější display, barvy jsou mnohem živější a hezčí, jsou asi dost ,, umělé,, ale mne se to líbí. Další věcí je vzhled telefonu S8+ je opravdu o dost hezčí než iphone 7+, ale toto je samozřejmě věc osobního názoru. Nicméně lidi, co mají iphone v tomto se mnou většinou souhlasí. Také mi přijde mi že S8+ má lepší fotky a co je pro mne celkem podstatné tak je mnohem vyšší výdrž baterie. Super věc je možnost Samsung připojit normálně k monitoru od PC a pracovat s ním jako s počítačem, pro internet, psaní dokumentů a základní práci to naprosto stačí. Nevím o tom že by toto u iphonu šlo také. Na druhou stranu, když si vybavím třeba odolnost těchto telefonů, tak Galaxy S7 edge spadlo z výšky cca. 30 cm a hned prasklý display oprava 8 tis. Kč, můj aktuální S8+ to samé. Co se týče iphonu ten mi padal pořád, ale nikdy se mu nic nestalo. Nejsem nadšenec do ani jedné ze značek, ale přijde mi že poslední dobou vede Samsung, jsem hodně zvědavý na nový iphone, určitě si ho alespoň na chvíli koupím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button