Novinky

Tato zařízení Apple představí ještě do konce letošního roku

V březnu Apple začal prodávat nový červený iPhone 7, 7 Plus a iPad, který je spíše recyklací starších kousků. Na začátku června, při tradiční vývojářské konferenci WWDC zase došlo, kromě odhalení softwarových novinek, k představení nových iPadů Pro, iMacu Pro a chytrého reproduktoru HomePod. A i když letní prázdniny ještě zdaleka nekončí, není od věci nakouknout do budoucnosti a sesumírovat si, kolik produktů nám ke konci roku kalifornský výrobce ještě přichystá.

Apple letos představí rovnou tři nové iPhony. Uniklá fotografie je zachytila v plné kráse

iPhone 8

Nejočekávanější novinkou tohoto podzimu je samozřejmě iPhone 8. O tomto zařízení se už napsalo nespočet více, či méně zaručených zpráv a spekulací. Mezi ty nejžhavější informace samozřejmě patří design telefonu. Displej přes celou přední stranu, to jsme u jablíček ještě neviděli. Když k tomu přičteme odemykání pomocí rozpoznávání obličeje nebo možného Touch ID v displeji, stává se z budoucího iPhonu velmi očekáváná technologická hračka.

Apple letos představí rovnou tři nové iPhony. Uniklá fotografie je zachytila v plné kráse

Apple Watch Series 3

Nejnovější informace hovoří o zabudovaném LTE modulu, který by umožnil větší nezávislost na iPhonu. Očekává se, že Apple přejde na podobnou strategii, jakou používá už delší dobu u iPadu. Zákazníci se tedy budou moci rozhodnout, zda si pořídí hodinky s LTE nebo se bez něj obejdou. Design, výbava a další informace o budoucích Apple Watch nejsou dosud známy.

HomePod

Chytrý reproduktor Apple představil již na červnovém WWDC, k dostání bude však až v prosinci tohoto roku, a zatím jen v USA, Anglii a Austrálii. HomePod se skládá ze sedmi reproduktorů, které odráží zvuk od základny, na které je položen. Zařízení také disponuje šesti mikrofony, které s pomocí Siri rozpoznají vaše povely pro přepínání písní, vytváření playlistů a dalších vychytávek. HomePod pohání procesor A8, který byl použit také v iPhonu 6 a 6 Plus. Ten dokáže upravovat hudbu pro danou místnost, v níž se zrovna nachází. Pokud tedy reproduktor postavíte ke zdi nebo doprostřed místnosti, automaticky to rozpozná a zvolí nejideálnější nastavení pro co nejlepší hudební zážitek.

iMac Pro

Nejlepší iMac, jaký kdy bude vyroben. Srdcem tohoto počítače se stanou nové procesory Intel z rodiny Kaby Lake. Budoucí zákazníci si budou moci vybrat buď osmijádrový, desetijádrový či osmnáctijádrový procesor Xeon. O grafický výkon se postará grafická karta Radeon Vega od společnosti AMD. iMac má také nabídnout maximální velikost paměti 128 GB a 4TB SSD úložiště. Zkrátka výbava bez kompromisů, za kterou si ale připlatíte. Cena základního modelu se bude pohybovat kolem 117 000 korun bez daně a naskladnění se očekává opět až v prosinci.

Tak to vypadá, že podzim z pohledu Apple bude opravdu nabitý. A na který produkt se nejvíce těšíte vy? Plánujete některý z nich zakoupit?

Apple letos představí rovnou tři nové iPhony. Uniklá fotografie je zachytila v plné kráse

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button