Novinky

Další výrobce příslušenství prozradil finální podobu iPhonu 8

S blížícím se podzimem uniká čím dál více novinek o chystaném iPhonu 8. Většina z nich se stále opakuje, což můžeme považovat jako důkaz jejich pravosti. Jednou z nejpropíranějších informací je design telefonu, který se po třech letech značně promění.

iPhone 8 získá funkci, kterou znají majitelé Androidu již několik let

Nejvýraznější změnou projde přední strana telefonu. Tu bude téměř po celé ploše tvořit displej. Jedinou výjimkou bude výstupek v horní části, který bude obsahovat Face Time + Face ID kamerku, reproduktor pro přijímaní hovorů a další potřebné senzory. Vše ostatně potvrzuje i tweet amerického redaktora a blogera Evana Blasse. Ve svém příspěvku ukazuje iPhone 8 v pouzdře od firmy Urban Armor Gear. Společnost se specializuje na výrobu outdoorových obalů, včetně těch pro současný iPhone 7/iPhone 7 Plus.

https://twitter.com/evleaks/status/894745764244578304

Pokud se tyto několikrát zmiňované informace okolo vzhledu nového iPhonu potvrdí, zařadí se Apple mezi další společnosti, které už započaly éru bezrámečkových smartphonů. Mezi nejznámější společnosti zatím patří LG se svou G6, Samsung či Xiaomi.

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button