Novinky

Další uniklé součástky iPhone 8: kryt bez rámečků a podložka pro bezdrátové nabíjení

Očekávaný iPhone 8, který se světu oficiálně ukáže už za několik týdnů, se stává čím dál tím menším tajemstvím. Díky množství úniků a spekulací jeho podobu a stěžejní funkce už totiž víceméně známe. Nejnovější uniklou součástkou, která z části prozrazuje, jak bude nejočekávanější smartphone letošního roku vypadat, je přední kryt displeje. Na snímku, který se objevil na internetu je zřetelný i konektor. Nejpodstatnější jsou ale proporce samotného krytu, který jasně ukazuje, že rámečky kolem displeje budou opravdu minimální. Web Macrumors ovšem podotýká, že strašákem nové vlajkové lodi bude její cena, která by se opravdu mohla přehoupnout přes tisíc dolarů.  

Přední kryt není první součástkou, jejíž foto uniklo na internet. Už dříve kolovaly po sítí obrázky údajného procesoru A11, který bude budoucí vlajkovou loď napájet. Nutno ovšem podotknout, že z obrázku čipu toho ani zkušený nadšenec do technologií mnoho nevyčte, vždyť procesory iPhonů vypadají každý rok víceméně stejně. Zajímavějším únikem tak byla až fotografie, která měla zachycovat vnitřnosti příslušenství, jenž bude sloužit jako podložka pro bezdrátové nabíjení. Toho by se letos měly dočkat všechny tři představené modely. Kromě vrcholného a nejspíš i pořádně drahého iPhonu 8 jím tak budou disponovat i upgrady současných modelů, které jen dostanou přídomek “s”.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button