Novinky

Návrat ke kořenům: uniklé fotografie iPhonu 7s Plus prozradily finální design

Ačkoli se poslední týdny a měsíce hovoří převážně o chystaném iPhonu 8, v dílnách kalifornského výrobce vznikají zřejmě další dva modely, o kterých jsme vás již dříve informovali. iPhone 7s a 7s Plus mají pokračovat v zaběhlém designu, který Apple s drobnými změnami nabízí už od iPhonu 6, respektive 6 Plus. Letošní telefony však mají být pokryty sklem, které umožňuje použití indukčního nabíjení, tedy nabíjení bez nutnosti připojovat iPhone k Lightning kabelu.

Na internet unikla fotografie klíčové součástky z iPhonu 8

Podle uniklých fotografií se díky použití skla nadobro vytratí také anténní proužky sloužící k přijímaní mobilního signálu na zadní straně přístroje. Posledním skleněným modelem byl, dnes již legendární, iPhone 4s. Zdá se, že se Apple po šesti letech vrací zpět ke kořenům, a to kompletně u všech nových telefonů. Napovídá tomu i změna bočních hran, které nyní bude vévodit leštěná ocel.

Stejně jako nový iPhone 8, i tyto modely samozřejmě nabídnou lepší procesor s označením A11 a rovněž se očekává navýšení nejmenšího úložiště na hodnotu 64 GB. Cena „eskových“ iPhonů by se měla pohybovat ve stejné výši, jako u současně prodávaného iPhonu 7 (649 dolarů bez daně) a 7 Plus (769 dolarů bez daně). A co říkáte na potenciální design nových iPhonů vy, líbí se vám nebo máte raději ten stávající?

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button