Novinky

Jak sledovat dnešní Apple keynote na iPhonu, Macu, Apple TV a Windows?

Už za několik hodin (v 19:00 našeho času) odstartuje jedna z nejsledovanějších konferencí v mobilním světě vůbec. Řeč je samozřejmě o každoroční Apple keynote na které dojde k odhalení nejnovějšího iPhonu X, iPhonu 8, 8 Plus, Apple Watch a mnoho dalšího. A jak celou konferenci sledovat? Pokud jste, stejně jako my, nedostali pozvánky přímo do divadla Steva Jobse, budete si muset vystačit s přímým přenosem v pohodlí vašeho domova.

Oficiální pozvánka na letošní keynote. Co se asi skrývá v logu nakousnutého jablka?

Podporována jsou všechna zařízení s logem nakousnutého jablka – iPhone, iPad, iPod s iOS 9 a vyšším, Apple TV s tvOS 6.2 a vyšším, a MacBook s minimálně předinstalovaným systémem MacOS 10.11 (El Capitan). Jako každý rok, stream bude možné spustit jen v nativním prohlížeči safari. Ani příznivci operačního systému Windows 10 nebudou o „událost roku“ ochuzeni. K přehrávání jim stačí využít systémový prohlížeč Microsoft Edge. Odkaz na přímý přenos naleznete na oficiálních stránkách Applu, případně jako speciální kanál na vaší Apple TV.

Spekulace hovoří o třech barevných variantách nového iPhonu X

Pro ukrácení dlouhých chvil před konferencí si ještě můžete přečíst nejnovější informace zveřejněné v posledních dnech, případně shlédnout vlog z naší návštěvy z unikátního Apple muzea v Českém Krumlově:

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close