Novinky

Podzim jednoznačně patří Applu: 17. listopadu můžeme očekávat uvedení prvního Macu s Apple Silicon procesorem

Letošní rok přináší spoustu neočekávaných rozhodnutí a situací. A u námi milovaného Applu to není vyjímkou. Kdo by v červenci nebo srpnu řekl, že letošní keynote budou tolik rozděleny a pokud ano, čekaly se maximálně dvě, jako tomu bylo v minulosti. Nová doba ovšem přináší i nové možnosti a Apple se svými keynote letos rozhodně nešetří.

Září: hodinky ukazují čas na výměnu vašeho iPadu

Určitě každý z vás zaznamenal zářiovou keynote, na které Apple představil nové hodinky a iPady. Světlo světa spatřila nová řada hodinek, jmenovitě Apple Watch SE. Druhý model jen pokračuje v již rozjeté tradici každoročního upgradu nových hodinek. Letošní novinka nese název Apple Watch Series 6, jejíž recenzi si můžete přečíst na našem webu.

Zdroj: Apple.com

Co se týče iPadů, Apple aktualizoval svůj nejlevnější iPad. Jední se již o 8. generaci tohoto tabletu. Velmi žádanou novinkou ovšem bude zbrusu nový iPad Air, který přináší design iPadu Pro (2020) a zcela novou generaci Touch ID, které je zabudované v zamykacím tlačítku.

Zdroj: Apple.com

Říjen: Od mini až po Max

Před pár dny nám Apple na říjnové keynote ukázal 4 nové modely iPhonů a HomePod mini. Konkrétně se jedná o iPhone 12 mini, iPhone 12, pro náročnější uživatele jsou tu potom iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Zdroj: Apple.com

Předobjednávky na iPhone 12 a 12 Pro odstartovali včera a v pátek 23.10.2020 začíná jejich prodej. Pokud chcete telefon s označením mini, nebo Max, budete si muset počkat do poloviny listopadu.

Zdroj: Apple.com

Listopad: One more thing

Každý z nás určitě alespoň maličko doufal ve “One more thing”. Ta bohužel nepřišla na konci ani jedné ze zmiňovaných keynote. Nicméně to vypadá, že „One more thing“ bude představena v listopadu. Konkrétně se bude jednat o vůbec první Mac s Apple Silicon. Mluví se o 13” palcovém MacBooku Pro a novém MacBooku Air. Ve hře je ovšem i znovuzrození 12” palcového MacBooku.

Zdroj: twitter.com

Datum představení nových Maců a zároveň pravděpodobně poslední letošní Apple keynote sepsal známý leaker Jon Prosser na svém Twitteru. Pozvánky na novou keynote by měly být rozeslány v úterý 10. listopadu a samotná keynote by se měla konat již tradičně týden na to. Tedy v úterý 17. listopadu.

Budete pořizovat některou ze zmíněných novinek? Podělte se s námi do diskuze pod článkem, čím si uděláte, nebo už jste si udělali radost.

Štítky

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close