Novinky

Apple právě představil Apple Watch SE: levnější varianta, která na výkonu a nových funkcích nezahálí

Apple před několika okamžiky představil Apple Watch SE. Nový model chytrých hodinek Apple Watch nenese název SE jen tak. Jde totiž o téměř stejně výkonnou, ale cenově dostupnější verzi. Apple Watch SE mají stejný design jako Apple Watch Series 4, ale změny se objevují hlavně ve střevech. Apple Watch SE disponují procesorem S5, zabudovaným kompasem a předinstalovaným watchOS 7. 

Apple Watch SE budou k dispozici ve verzích 40 a 44 mm, s různými řemínky a novými ciferníky, které se objeví i v nově představených Apple Watch Series 6. Nové Apple Watch SE si v 40mm GPS variantě pořídíte za 7990 korun. 

Jak sám Apple při představování řekl, tento model je určitě dobrá volba buď pro děti, nebo pro ty, kteří si chtějí chytré hodinky Apple Watch vyzkoušet. 

Apple Watch SE se chlubí několika funkcemi mezi které patří třeba, nové ciferníky, sdílení ciferníků, detekce pádu, měření spánku, nové řemínky, kompas, výškoměr a rodinné nastavení.

Nové Apple Watch SE si můžete objednat už dnes a domu vám přijdou v rozmezí dvou až čtyř pracovních dnů. 

Zdroj: Apple

Článek prochází redakční úpravou a je průběžně doplňován o nové informace…

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button