Novinky

Nejočekávanější událost letošního roku je tady. Jak sledovat dnešní Apple keynote?

Může a nemusí se vám to líbit, ale Apple keynote je v technologickém světě něco jako volba prezidenta. I přesto, že dnes už nemá takové kouzlo jako dříve, miliony diváků stále napjatě očekává nejnovější produkty, které kalifornský výrobce představí. Jako již tradičně, i letošní konference odstartuje v 19 hodin našeho času z divadla Steva Jobse v Apple Parku. Pokud tedy vlastníte jakýkoliv produkt s logem Applu, můžete celou událost sledovat živě na oficiálních stránkách společnosti. Ani uživatelé Windows 10 však nezůstanou ochuzeni. Přímý přenos z Cupertina můžete totiž sledovat přes internetový prohlížeč Microsoft Edge. A na co se vlastně můžeme těšit?

Oficiální pozvánka na letošní keynote. Co se Apple snaží naznačit?

Zejména na datum oficiálního vypuštění systémů iOS 12, watchOS 5 a macOS Mojave. Podle nejrůznějších úniků z posledních dní bude k vidění ale především nový iPhone Xs, iPhone Xs Max nebo levnější iPhone Xr. Neměly by chybět ani vylepšené hodinky Apple Watch 4 nebo zcela nový iPad Pro. Jestli Apple představí i nový MacBook Air nebo další novinky, zůstává obestřeno tajemstvím. Nezbývá tedy než počkat na večerní keynote, ze které vám samozřejmě přineseme kompletní informační servis všech představených produktů.

Do Apple konference zbývá už jen 5 dní. Na co se můžeme těšit?

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button