Novinky

iWant otevřel na Václaváku svou první Apple Premium Partner prodejnu. Na zákazníky čekají velké slevy (oživeno)

Oživeno (17. února)

Společnost iWant má za sebou otevření své první Apple Premium Partner prodejny na Václavském náměstí v historickém paláci Koruna. Do článku tak přidáváme galerii fotografií z prodejny, která se může pochlubit novým konceptem interiéru, za jehož návrhem stojí samotný Apple. „APP prodejny mají striktnější pravidla. Design každé jednotlivé z nich pečlivě plánuje centrální tým Apple, mají speciálně vyráběné zařízení od podlahy až po nábytek. Díky tomu se Flagship Storům velmi blíží,“ uvádí Petr Syrůček, majitel a zakladatel skupiny maloobchodního prodeje elektroniky Smarty BRANDS., do které iWant patří.

Původní zpráva

Oficiální Apple Store na území české kotliny je stále v nedohlednu, ovšem to neplatí pro Apple Premium Partner prodejny (druhý nejvyšší status), které u nás začínají růst jako houby po dešti. Svou vůbec první prodejní plochu se statusem Apple Premium Partner (APP) otevře v pátek 17. února také iWant. Nová provozovna se bude nacházet na Václavském náměstí v historickém paláci Koruna.

„Jde o první prodejnu tohoto typu v Česku, která není v nákupním centru a je umístěna v srdci evropské či světové metropole,“ uvádí Petr Syrůček, majitel a zakladatel skupiny maloobchodního prodeje elektroniky Smarty BRANDS., do které iWant patří.

Prodejny Apple Premium Partner jsou druhou nejvyšší kategorií hned po oficiálních pobočkách Apple Store. Ještě donedávna u nás fungovaly pouze prodejny nižší úrovně – Apple Premium Reseller. V případě APP jde o koncept provozoven, které musí splňovat řadu přísných kritérií. Například interiéry takových prodejen musí být vybaveny speciálním nábytkem od předem vybraných dodavatelů. Na jejich budování pak dohlíží specializovaný tým zaměstnanců ze společnosti Apple, který kontroluje, zda jsou dodrženy všechny podmínky pro udělení Apple Premium Partner statusu.

V iWant se celkem odvázali a pro zákazníky, kteří zavítají do jejich nové APP prodejny, nachystali příjemné slevy

Všichni zákazníci, co 17. února zavítají do nové Apple Premium Partner prodejny iWant, budou moci využít speciální akce a pořídit řadu Apple produktů a originálního příslušenství s výraznou slevou. Do vyprodání zásob půjde získat slevu 25 % na MacBooky a 15 % na iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods a značkové příslušenství.

Jak budou vypadat slevy v praxi?

 • Macbook Air M2 už od 27 743 korun
 • Macbook Air M1 už od 22 493 korun
 • iPhone 14 už od 21 242 korun
 • iPhone 11 už od 11 024 korun
 • iPad Air už od 16 142 korun
 • iPad už od 8 916 korun
 • Apple Watch Series 8 už od 9 767 korun
 • Apple Watch Ultra už od 21 242 korun
 • AirPods 3. generace už od 4 157 korun
 • AirPods Pro 2. generace už od 6 197 korun
 • A z příslušenství například Apple AirTag už od 842 korun nebo Apple Pencil 2 od 3 307 korun

V den otevření prodejny můžete také zkusit štěstí a soutěžit o tři vouchery Amazing Places v hodnotě až 10 000 korun.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button