Novinky

Jak sledovat dnešní představení nových iPhonů 12 a co dalšího Apple ještě ukáže?

Po více než roce jsme se konečně dočkali a dnes večer se odehraje jedna z nejdůležitějších technologických událostí letošního roku. Tradiční keynote Applu má letos sice menší zpoždění, ovšem to nemění nic na tom, že půjde o velkolepou show. Hlavní hvězdou večera se stane modelová řada iPhone 12, kterou doprovodí další hardwarové novinky.

Co očekáváme, že Apple dnes večer představí? 

  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max

Společným rysem další generace iPhonů se stane nový design a vylepšená verze OLED displeje s přídomkem Super Retina XDR. Je téměř jisté, že všechny smartphony nabídnou podporu 5G a bezdrátové nabíjení, které má Apple nazývat MagSafe. Pravděpodobně to bude souviset s novou bezdrátovou nabíječkou, která má nahradit neúspěšný projekt AirPower. O výbavě nových iPhonů toho bylo řečeno již hodně a proto vás odkážeme na naše starší články, kde jsme vše několikrát podrobně rozebrali.

Zdroj: Apple

V kuloárech se poslední dobou také šuškalo o tom, že Apple dnes večer uvede nová sluchátka AirPods Studio. Ty mají cílit na náročnější část publika a proto nabídnou krom špičkového zvukového projevu také prvotřídní zpracování z ušlechtilých materiálů.

Co dalšího Apple ještě ukáže?

  • Apple TV: Nová televizní krabička od Applu dostane výkonnější hardware pro lepší zážitek z titulů na Apple Arcade
  • AirPods Studio: prémiová over-ear sluchátka, dostupnost ve dvou variantách
  • Bezdrátová nabíječka: nástupce neúspěšného projektu AirPower
  • MacBook: první počítač od Applu s vlastním ARM procesorem Apple Sillicon

Jak sledovat dnešní Apple keynote?

Stejně jako v září i tentokrát se celá událost odehraje formou předtočeného záznamu bez živého obecenstva. Keynote odstartuje v 19:00 SEČ a sledovat ji bude možné na Apple TV či prostřednictvím linku na oficiálním webu Applu. Pokud dáváte přednost YouTube, můžete událost sledovat na tomto odkazu.

Jak je na Českém Macu již dobrým zvykem, tradičně se můžete těšit na podrobné články věnované všem představeným novinkám. Pokud se tedy chcete dozvědět maximum informací, nezapomeňte nás pečlivě sledovat.

Aktualizace: několik hodin před konferencí se Applu nepodařilo uhlídat podobu všech chystaných iPhonů 12. Oficiální rendery modelů iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max zveřejnil Evan Blass. Známý leaker také odhalil podobu nového reproduktoru HomePod mini

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button