Novinky

Apple to neuhlídal. Unikla finální podoba iPhone 12, iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro

Zbývají jen 3 hodiny do Apple Eventu a stala se věc, kterou snad nikdo nečekal. Na internetu se objevil únik, který ukazuje finální podoby všech nových modelů iPhonu 12. Za únikem stojí důvěrohodný zdroj Evan Blass. V úniku můžeme vidět oficiální snímky iPhonu 12 mini, iPhonu 12 Pro a iPhonu 12. Velkou záhadou zůstavá, jak se takový trapas mohl Applu pár hodin před oficiálním představením přihodit. 

Z tohoto úniku můžeme 100% potvrdit, že dnes opravdu přijde iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 a HomePod mini. Dalších několik zařízení ale zůstává otázkou. Také se potvrdily barevné varianty, ve kterých modely přijdou. Mezi nimi se dnes objeví i nová, tmavě modrá barva. Podobná té, kterou najdete u nových Apple Watch Series 6. Také se potvrdily sestavy objektivů, přičemž dvěma objektivy disponují iPhone 12 mini a iPhone 12 a třemi objektivy disponují modely iPhonu 12 Pro. 

iPhone 12 mini:

Zdroj: Evan BlassiPhone 12 Pro:

Zdroj: Evan Blass

iPhone 12:

Zdroj: Evan Blass

Také se říkalo, že by dnes Apple mohl představit nový MacBook s ARM procesorem, nová sluchátka AirPods Studio, novou bezdrátovou nabíječku a AirTags. O těchto produktech jsme se v tomto úniku nic nedozvěděli, tudíž se budeme muset nechat překvapit. 

A co vy? Budete i tak dnes sledovat Apple Keynote? 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button