Novinky

Apple svoje brány opět neudržel. Unikly fotografie nového HomePod mini

Už dnes v 19:00 uvidíme dávku nových zařízení. Dočkáme se hlavně nových iPhonů 12, na které se čeká už dlouhou dobu. Dnes večer ale nebude chybět ani představení nového HomePodu mini.

HomePod mini nabídne výbornou kvalitu za malou cenu a hlavně v kompaktní velikosti. Funkce HomePodu mini se nebudou lišit od klasického HomePodu, ba naopak, HomePod mini by měl mít vylepšenou detekci polohy uživatele v místnosti a tak se otevřou vrata pro mnoho dalších funkcí.

Vzhled nového HomePodu mini společně se vzhledem iPhonů 12 dnes spatřil světlo světa. Únik má na svědomí důvěryhodný leaker Evan Blass, který má za sebou řadu pravdivých tiskových snímků, které vždy zveřejňuje před Keynote. Chytrý reproduktor bude klasicky dostupný ve dvou barvách – v bílé a černé. Design HomePodu se viditelně změní, jak lze vidět na fotografiích.

Zdroj: Evan Blass
Zdroj: Evan Blass

Cena HomePodu mini se bude pohybovat kolem 99 dolarů. Jeho výška se o polovinu zmenší a to na pouhých 9 centimetrů, takže se vejde kamkoliv. Nalezneme v něm procesor Apple S5, který je také v hodinkách Apple Watch SE a Apple Watch Series 5.

Zda se předpověď Evana Blasse vyplní, nebo design bude zcela jiný si můžete ověřit dnes v 19:00. Jak sledovat dnešní Keynote naleznete zde.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button