Novinky

Uniklo první video a fotografie prémiových sluchátek AirPods Studio

Jestli vás poslední keynote Applu příliš neuspokojila, dost možná si spravíte chuť na dalších novinkách. Ne, tentokrát nemám na mysli nový iPhone 12 a ani lokalizátory AirTags. Řeč je o nových sluchátkách AirPods Studio (kódové označení B515), které se objevily na prvních snímcích a dokonce i videu. Pokud o AirPods Studio slyšíte poprvé, tak podle neoficiálních zdrojů má jít o prémiová sluchátka. Konstrukce má být typu Over-Ear, tedy s hlavovým mostem a dvěma velkými mušlemi. Další informace hovoří dokonce o dvou variantách, které se budou lišit použitými materiály. O AirPods Studio se hovoří již několik měsíců, nicméně až nyní se objevila první fotografie a dokonce krátké video. Oba materiály údajně zachycují „sportovní variantu“ sluchátek, jejichž premiéra je očekávána ještě do konce letošního roku.

Zdroj: Twitter (choco_bit)

Funkční výbava má zahrnovat schopnost sluchátek detekovat, zda je má uživatel na hlavě a aktivní potlačení okolních ruchů (ANC). Zajímavě zní také informace o modulárním designu, kdy půjde vyměnit například náušníky z jiného materiálu.

Výše publikované video i snímek není zrovna kvalitní, byť dává tušit alespoň základní kontury finálního produktu. Mnohem lepší představu o designu si však můžeme udělat na základě renderů, které zveřejnil Jon Prosser na svém Twitteru. Protřelý leaker nezapomněl k obrázkům přidat také další zajímavosti.

AirPods Studio mají dle jeho tvrzení disponovat rozhraním USB-C a schopností automatické změny kanálu. To má fungovat na základě speciální funkce, která bude umět rozeznat pravé a levé ucho a podle toho automaticky přenastavit sluchátka.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button