Novinky

Hraj jako nikdy. Apple Arcade startuje už 19. září. Jaká je cena?

Úterní konference kromě představení nového 10,2palcového iPadu (článek zde), Apple Watch 5 (článek zde), iPhonu 11 (článek zde) a iPhonu 11 Pro (článek zde) přinesla také nové informace o chystané herní službě Apple Arcade.

Apple představil Apple Arcade: hraj vždy a všude

Více než stovka exkluzivních titulů za 139 korun měsíčně

Apple Arcade nám byla poprvé představena v březnu letošního roku a zjednodušeně řečeno jde o platformu, která za měsíční poplatek 139 korun (cena uvedena v rámci rodinného předplatného až pro 5 členů – první měsíc je zdarma) umožňuje hraní nejrůznějších titulů prostřednictvím iPhonu, iPadu, Macu nebo Apple TV. Hry podle Applu bude možné hrát i v offline režimu, což se může hodit především při cestování, kdy není internetové připojení dostatečné.

Služba Apple Arcade startuje ve čtvrtek 19. září

Spolupráce s Konami, Capcom nebo Annapurna Games dává jasný vzkaz lídrům herního průmyslu

Kalifornský výrobce již v prvním čtvrtletí letošního roku avizoval, že při spuštění služby Apple Arcade budeme mít přístup k více než 100 novým a exkluzivním herním titulům, které připravují studia jako Disney, Sega, Lego, Cartoon Network, Capcom nebo Konami, což se potvrdilo i na úterní konferenci. Na pódiu vystřídaly hned tři velké vydavatelské společnosti (Konami, Capcom a Annapurna Games) a předvedly svá dema, která, nutno podotknout vypadala opravdu propracovaně. Apple tak dává jasný vzkaz dosud neohroženým lídrům na poli herního předplatného Playstation Plus a Xbox Live, že se i s ním se musí do budoucna počítat.

Mezi první stovkou titulů nebudou chybět ani hry od největších společností herního průmyslu

Hry v Apple Arcade budou v režimu předplatného k dispozici v plné verzi, což zjednodušeně znamená, že jejich tvůrci nebudou mít možnost vyžadovat dodatečné příplatky nebo vkládat reklamy. Apple Arcade bude spuštěna ve čtvrtek 19. září a hned při své premiéře bude služba dostupná ve více než 150 zemích světa mezi kterými nechybí ani Česká republika. A co si myslíte o Apple Arcade vy, budete tuto službu využívat?

Podívejte se na včerejší Apple Keynote v 11 minutách

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button