Novinky

Podívejte se na včerejší Apple Keynote v 11 minutách

Apple včera v podvečer uspořádal již tradiční podzimní konferenci, na které představil nejlevnější 10,2palcový iPad, Apple Watch 5iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max a nejlevnější iPhone 11. Už od začátku bylo jasné, že nepůjde o nijak závratné změny v designu nebo revoluční navyšování výkonu, přesto však nová zařízení ve své finální podobě nenabízí zase tak málo.

Apple Watch 5, iPhone11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max přicházejí s drobnými, ale vcelku viditelnými změnami k lepšímu

Kalifornský výrobce představil své nové jablečné hodinky Apple Watch 5, které se vůbec poprvé chlubí Always-On displejem. Hodinky tak neustále svítí (sníženým jasem), což umožňuje sledování času nebo přehledu sportovní aktivity bez nutnosti hodinky otočením zápěstí rozsvítit. Změny se samozřejmě dočkal i zbrusu nový, dvoujádrový procesor S5, který má být dvakrát rychlejší než předloňské Apple Watch 3. Vzrostlo i samotné úložiště hodinek, které nyní nabízí 32 GB volného místa.

Nikterak převratných, ale vcelku pozitivních a vítaných změn se dočkal i nový iPhone 11, potažmo iPhone 11 Pro. Za zmínku stojí především nová tříčlenná fotosoustava, jež poskytuje čtyřnásobný optický zoom, vyšší odolnost nebo o 4 hodiny větší výdrž baterie (ve srovnání s loňským iPhonem XS).

iPhone 11 Pro: Vše, co o prvním profesionálním telefonu od Applu potřebujete vědět

Ostatně, podívejte se sami na rychlé shrnutí téměř dvou hodinové konference, ze kterého se dozvíte vše podstatné. Pokud byste přeci jen dali přednost plnohodnotné konferenční dávce z Divadla Steva Jobse, celý záznam je už teď ke shlédnutí na oficiálních stránkách Apple.

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button