Novinky

Výkon M1 čipů a mini LED displej. Jaký bude nejnovější iPad Pro 2021?

S blížícím se jarem a možností tradiční březnové konference vyplouvá na povrch řada spekulací a nejrůznějších úniků ze světa Applu. Podle jedné z nejnovějších zpráv Marka Gurmana nabídne letošní iPad podobný výpočetní výkon jako loni představené počítače s Apple Silicon M1 procesorem.

Od iOS 7 k iOS 14: jak se změnil mobilní systém Applu od roku 2013?

Kromě toho mají nejnovější iPady nabídnout také nové mini LED displeje, jejichž technologie je sice trochu rozměrnější, než v současnosti použité  LED IPS obrazovky, za to ale nabízejí výrazně vyšší svítivost a kontrast, což nám uživatelům poskytne zase o trochu lepší zážitek ze samotného používání.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor fotografie: David Pravda)

Podle Marka Gurmana by všechny iPady představené v letošním roce měly podporovat 5G, Sub-6Ghz a mmWave sítě. Zlepšení by se měly dočkat také fotoaparáty. To už je ale víceméně každoroční samozřejmost, se kterou tak nějak počítá většina uživatelů. A kdo vlastně je ten Mark Gurman, který nám přinesl nejnovější informace? Gurman je uznávaný americký novinář, který více než 6 let pracoval pro web 9to5Mac.

Od iOS 7 k iOS 14: jak se změnil mobilní systém Applu od roku 2013?

V roce 2012 zveřejnil vůbec první fotografie iPhonu 5, jako první získal informace o chystaném iOS 7 a v roce 2014 odhalil aplikaci zdraví, na které Apple v té době teprve pracoval. V roce 2015 se objevil v jednom z nejsledovanějších žebříčků magazínu Forbes – 30 pod 30, který, jak už název napovídá, vybírá 30 nejúspěšnějších mladých lidí ze všech odvětví.

Zdroj
phoneArena
Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close