Novinky

Oficiálně: Apple odhalí nejnovější iPhony už 12. září. Stylově ve svém novém sídle

To, na co jsme se celý rok všichni těšili, je tady. Apple dnes vybraným médiím rozeslal pozvánky a tím oficiálně potvrdil datum své tradiční podzimní konference. Zřejmě nejsledovanější událost napříč celým mobilním světem proběhne už 12. září ve Steve Jobs Theater v nově vybudovaném Apple Campus 2. Kalifornský výrobce tak opět ukázal cit pro detail, když představení výročního a zároveň nejstěžejnějšího produktu společnosti vůbec naplánoval spolu s otevřením svého nového sídla.

Očekává se, že hlavními hvězdami večera budou nové modely iPhonu, inovované Apple Watch s LTE a Apple TV s podporou 4K rozlišení (3840 x 2160). O všech těchto produktech jsme vás samozřejmě dříve informovali. Doposud však šlo spíše o spekulace nebo ne zcela podložená fakta. I když v případě iPhonu 8 se dá očekávat, že mnoho dokola omílaných informací se také potvrdí – bezrámečkový OLED displej, bezdrátové nabíjení nebo funkce rozpoznávání obličeje. Počkejme si už ale na oficiální prezentaci Applu, která jako vždy odstartuje v 19:00 SEČ.

Tato zařízení Apple představí ještě do konce letošního roku

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button