Novinky

Nestihli jste včerejší keynote Applu? Podívejte se na celý záznam nebo sestřih těch nejdůležitějších momentů

Včerejší keynote Applu byla i přes její čistě virtuální podobu velmi šťavnatá a rozhodně se bylo nač dívat. Již samotná produkce a vůbec celé zpracování mělo vysokou úroveň, za kterou by se nemusela stydět ani filmová studia.

Nebyly to ovšem pouze hezké záběry a povídání milých lidí, kvůli čemu se vyplatilo keynote sledovat. Během hodiny trvající show přišla řeč hned na několik novinek ze světa hardwaru, softwaru a také služeb. Ostatně každému tématu jsme věnovali samostatný článek, v němž se dozvíte vše podstatné.

Zdroj: Apple

Samozřejmě největší pozornost na sebe strhly nové hodinky Apple Watch Series 6 a levnější verze Apple Watch SE. V zákrytu nezůstaly ani tablety, respektive již čtvrtá generace modelu iPad Air a iterace základního iPadu s vylepšeným hardwarem. Řeč přišla také na nové služby v podobě Fitness+ a Apple One, která v rámci jednoho předplatného sloučí další Apple služby pod jednu výhodnější platbu.

Pokud jste včerejší keynote nestihli a chcete si ji vychutnat v plné parádě, můžete tak učinit prostřednictvím výše přiloženého videa. Jestli ovšem tolik času nemáte a přesto chcete na vlastní oči vidět klíčové momenty, můžete se podívat na zkrácenou verzi, která zachycuje 9 nejdůležitějších momentů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button