Novinky

Apple představil Apple One, souhrnné předplatné pro všechny jeho služby

Předplatná se objevují v různých podobách. Momentálně si můžete dokoupit větší úložiště na iCloudu, zakoupit si službu s originálními videohrami Apple Arcade, nebo si pořídit měsíční předplatné na jednou z největších hudebních služeb Apple Music. Z toho důvodu kalifornská firma Apple dospěla k rozhodnutí, že vytvoří jednu službu Apple One, která pokryje všechna tato předplatná.

Zdroj: Apple

Apple One nabídne všechna předplatná na jednom místě. Za měsíc zaplatíte jednu sumu a dostanete služby, kterými daný balíček disponuje. Služba Apple One se může pyšnit nižšími cenami, vůči cenám jednotlivých služeb.

Apple One obsahuje tři balíčky. “Individual”, “Family” a “Premier”. Jediný rozdíl mezi těmito balíčky je cena a obsah služeb.

Nejlevnější možnost “Individual” bude stát 14,95 dolarů za měsíc a bude obsahovat Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a 50 GB úložiště navíc pro váš iCloud. Další možnost “Family” bude stát 19,95 dolarů za měsíc a bude obsahovat stejné produkty jako nejlevnější varianta, ale na iCloud se přidá kapacita 200 GB a bude podporovat rodinné sdílení. Třetí, nejdražší možnost “Premier” bude mít cenovku 29,95 dolarů za měsíc, což je poměrně velký skok od předchozích variant. Připlatíte si ale za Apple News a Fitness+ a k tomu 2 TB úložiště na iCloudu. Poslední varianta “Premier” bude dostupná jen v Kanadě, Austrálii, Spojeném království a USA. A to kvůli dostupnosti Apple News a Fitness+.

Zdroj: Apple

Služba bude dostupná tento podzim a bude možno si ji vyzkoušet na 30 dní zdarma. Rozhodně to je zajímavá služba a ve finále se na ní ušetří slušná částka peněz.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button