Aktuality

MacOtakara: Nejásejte, bezdrátové nabíjení iPhonu zase taková pecka nebude a dostane ho jenom jeden model

Nestává se často, aby ty nejčastější spekulace okolo připravovaných iPhonů nebyly nakonec pravdivé. Proto můžeme téměř s určitostí říci, že iPhone 8 dostane podporu bezdrátového nabíjení. Analytik Ming-Chi Kuo si dokonce myslí, že novou funkci, kterou hlavní konkurenti už několik let disponují, dostanou všechny na podzim představené novinky. Divoké spekulace dokonce hovořily o tom, že bezdrátové nabíjení nebude v podání Apple jen tak ledajaké. Mělo se jednat o unikátní technologii, jenž bude nabíjení zvládat až na vzdálenost několika metrů. Poslední zprávy z dodavatelských řetězců už ovšem hovoří o poznání střízlivěji.

Podle respektovaného analytika dostanou bezdrátové nabíjení všechny tři letošní iPhony

Často velmi dobře informovaný server MacOtakara ale nyní pro změnu tvrdí, že se bezdrátového nabíjení dočká jen nejdražší provedení jablečného telefonu, které nejspíš ponese název 8. Z toho tedy vyplývá, že vylepšená generace letošního iPhonu s označením 7s dostane opět staré známé tělo z hliníku. MacOtakara také uvádí, že technologie nebudou tak pokročilé, jak se v předchozích týdnech uvádělo. Mělo by se, podobně jako v případě ostatních výrobců, jednat o nabíjení z bezprostřední blízkosti. Aby toho nebylo málo, přidává server také další spekulace. Podle něj zmizí z krabice nového iPhonu redukce z 3,5mm jacku na Lightning. V krabici se neobjeví ani kabel Lightning – USB-C. To by byl podle některých fanoušků značky velký problém. Je pro ně totiž nepochopitelné prodávat iPhone s kabelem, který nenapojíte do nových MacBooků.

iphone-8-concept-15

Všechny tyto spekulace je nutno brát se značnou rezervou. Jedná se o další z nekonečné série více, či méně uvěřitelných informací, které se v souvislosti s připravovaným telefonem budou vynořovat stále častěji. Nutno ovšem podotknout, že pokud by Apple opravdu vše výše popisované splnil, dočkala by se značka obrovské kritiky z řad vlastních fanoušků. Doufejme tedy, že čekání na bezdrátové nabíjení iPhonu se skutečně vyplatí a Apple ukáže něco, čím konkurenci ujede o parník.

Zdroj 

Štítky

Doporučené články

Close