Novinky

Dodávky iPhonu X už jsou v plném proudu. Objevil se i první unboxing

Zahájení prodeje jedné z nejočekávanějších mobilních novinek letošního roku se nezadržitelně blíží. Už v pátek 3. listopadu se na pultech všech Apple Storů objeví iPhone X. A protože transport nejnovější vlajkové lodě kalifornského výrobce samo sebou trvá několik dní, již včera dostali první zákazníci oznámení o přepravě svého telefonu. Díky započatým dodávkám se na internetu objevilo i první video zachycující rozbalování iPhonu X. Takzvaný „unboxing“ zveřejnil na Instagramu Benjamin Geskin.

https://www.instagram.com/p/BaznSC9H-xo/

Podle krátkého videa a několika fotografií se v balení vyskytuje standardní příslušenství, které dobře známe z dřívějších iPhonů. Dále lze vypozorovat, že každá barevná varianta má odlišnou tapetu na displeji vytištěného telefonu. Zatímco u vesmírně šedé varianty je vyobrazena stejná barevná kombinace jako u pozvánek na zářijovou keynote – modrá, červená, bílá, stříbrný iPhone X poznáme podle zelené, bílé a modré variace. Vzhledem k tomu, že Apple pro přední stranu svého telefonu zvolil univerzální černou barvu a zároveň chtěl ukázat „nekonečný“ displej, bylo logicky zapotřebí obě varianty odlišit alespoň tapetou na displeji.

Je zajímavé, že i když je iPhone X oficiálně představený téměř dva měsíce, na veřejnost se příliš úniků nedostalo. Na další podrobnosti okolo nového Apple telefonu si tak nejspíš budeme muset počkat až do pátku. Podle posledních informací Apple zkracuje doby dodávek, což je rozhodně skvělá zpráva. Prognózy analytiků o mizerných dodávkách do konce tohoto roku se tak zřejmě nenaplní a vy se tak můžete těšit na první dojmy a recenzi, kterou vám naše redakce nabídne v co nejkratším čase po uvedení iPhonu X.

Apple zveřejnil ceník oprav pro iPhone X. Rozbitý displej vás bude stát jako nový iPhone 6s

https://youtu.be/ZBAygHcM6Uk

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button