Novinky

Dodavatelé Applu spustili masovou produkci komponent pro chystané novinky. Jaké to budou?

S tím, jak se rok přesouvá pomalu do dalšího čtvrtletí, na povrch vyplouvají stále nové informace ze zákulisí Applu. Nejnovějším střípkem v nekonečné skládance je spekulace, s nímž přišel zahraniční web Digitimes. Zdroj redakci naznačil, že výrobci polovodičových součástek Flexium, Zhen Ding Technology, Unitech a Compeq jsou připraveni Applu expedovat první dodávky pro nový hardware.

Anonymní zdroj dále prozradil, že prvního ohlášení se nejspíše dočkáme již 25. března při příležitosti konání jarní konference (článek zde). Ačkoli se plánovaná akce bude týkat především nových služeb, není vyloučeno, že přijde řeč také na nová zařízení.

Existuje také slušná šance, že Apple uvolní nové produkty potichu a svět o tom informuje formou tiskové zprávy. Tomu by ostatně nasvědčoval únik avizující příchod nového iPadu mini 5 (článek zde). Ten má totiž z velké části stavět na předchozím modelu. Většina novinek se tentokrát odehraje pod kapotou, kam se nastěhuje výkonnější procesor a lepší fotoaparát. V zákulisí se také šušká o revizi iPodu Touch, ovšem v redakci jsme vůči těmto domněnkám krajně skeptičtí.

Ze zákulisních análů také přichází zprávy, že zvýšená aktivita dodavatelů Applu by mohla značit připravované pouzdro pro sluchátka AirPods s podporou bezdrátového nabíjení. Stručně řečeno, všechny dosavadní zvěsti mají stále nejasné kontury a proto je důležité nemít příliš velká očekávání. Jedno je ovšem přesto jisté. Apple dozajista chystá pro letošní rok pořádnou smršť novinek, které bude uvádět postupně. Doufejme tedy, že první vlaštovky se dočkáme již 25. března.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button