Novinky

Apple rozeslal pozvánky na nadcházející konferenci. Do kalendářů si zapište 25. březen

Apple včera večer rozeslal novinářům pozvánky, ve kterých zve na očekávanou tiskovou konferenci. Ta se uskuteční již za 13 dní, tj. 25. března v 19:00 našeho času v Steve Jobs Theater v Cupertinu. Na pozvánce je napsáno „It’s show time“, což může lákat na představení nové streamovací služby přímo od Applu ve stylu Netflixu, nebo HBO GO.

Z úniků můžeme předpokládat, že konference bude zaměřená spíše na software, než hardware. Není ale vyloučeno, že se nakonec hardwaru dočkáme, jelikož delší dobu se spekuluje o AirPods 2. Ze hry není ani dnes již legendární nabíječka AirPower, o které víme více než rok, ale stále nebyla uvedena na trh.

Čekejte spíše software

Na konferenci by měla být vypuštěna veřejná verze iOS 12.2 a aktualizace dalších systémů. Dočkat bychom se také mohli nové aplikace se zaměřením na předplatné časopisů s názvem Apple News Magazines. V této aplikaci by si uživatelé mohli kupovat digitální verze časopisů včetně předplatných. Je ale více než pravděpodobné, že aplikace bude dostupná jen v USA, takže nás nemusí moc zajímat. 

Do kalendářů si tedy poznamenejte 25.3, 19:00. Po konferenci se můžete těšit na články a bleskovky ohledně představených služeb. Konference bude samozřejmě streamována na oficiálních stránkách Applu a nebo v aplikaci Apple Events na Apple TV.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close