Český Mac pomáhá

Cílem Českého Macu je po boku informačního smyslu být nově nápomocen potřebným, kterými jsou v tomto případě malé děti postižené genetickým onemocněním zvaném ichtyoza způsobujícím nadměrné vysychání kůže a její odlupování. Proč ichtyoza? Společně s manželkou jsme si před časem osvojili z dětského domova malého Martínka, kterého toto onemocnění provází a vzali jsme si za úkol vytvořit mu nejen rodinu, ale i kvalitní život.

Je neuvěřitelné, jaké má kvalitní péče skvělé výsledky a jak se nám Martínek mění před očima. Je to však velmi finančně nákladné, více jak jednu desítku tisíc měsíčně, a ne všem dětem je možno ji dopřát. Martínek je pro nás důkazem, že to jednoduše jde, a proto chceme pomoci dál. Vytvořili jsme proto s manželkou program, ve kterém bude část příjmů, generovaných portálem Český Mac využita ke zlepšení kvality života rodin s dětmi s onemocněním ichtyoza, ať už nákupem kvalitních přípravků a krémů nebo potěšením dětí v předvánočním čase.

Je to celé o filozofii přijímání a dávání, kterou společně s manželkou vyznáváme. Spočívá v rozhodnutí podělit o hmotné i nehmotné, které je nám hojně dopřáváno, s ostatními, kterým kupříkladu není. Do našeho programu jsme zapojili rodiny s dětmi, které jsme poznali po osvojení si Martínka a můžete se s nimi seznámit níže, stejně tak s aktuální výší částky, která bude využita na podporu zmíněného záměru. Chcete-li pomoci přímo a nemáte využití pro naše inzertní možnosti kontaktujte mne pro nalezení způsobu jak přispět. Je možné též zakoupit přípravky a krémy, které posléze doručíme těm, kteří je potřebují. Všem takovým dárcům za všechny ty malé duše ze srdce děkuji. S naším příběhem o Martínkovi se  můžete seznámit na mém blogu.

Aktuální výše příspěvku

8.850,-Kč

kadlecovi

Martínek nás neskutečně obohatil, díky němu vznikla celá tato myšlenka.

 

Martínek, 3 roky

 

 

 

nelinka

Nelinka, 3 roky

 

 

 

matej

Matěj, 9 let

 

 

 

lukasek

Lukášek, 3 roky

 

 

 

hanicka2

Hanička, 4 roky

 

 

 

Tomášek 5 let

 

 

 

Ivanka 13 let

 

 

 

lenka

Lenka 6 let

 

 

 

ondra

Ondra, 5 let

 

 

 

Amálka, 3 měsíce

 


 

Back to top button