Novinky

Bude to krasavec. Grafické návrhy ukazují, jak by mohl vypadat iPhone SE 2

Jestli něco v posledních dnech hýbe mobilním světem, jsou to jednoznačně úniky o iPhonu SE 2. Přestože se první zvěsti začaly objevovat již před několika měsíci, teprve nyní se zdá, že všechny indicie dostávají jasnější obrysy. O největší pozdvižení se postaral čínský výrobce příslušenství Olixar (článek zde), který publikoval obrázky krytů s ochrannými skly, a to společně s rendery iPhonu SE 2. Zástupci firmy se nechali slyšet, že jejich zdroje jsou velmi spolehlivé a proto není důvod jim nevěřit.

Pokud se Olixar skutečně nemýlí, dost možná se schyluje k představení dalšího bestselleru ze stáje kalifornského výrobce. V očích mnoha uživatelů je totiž kombinace kompaktních rozměrů a k okrajům roztaženého displeje ideálním řešením. O velmi pěkné ilustrace se postarala redakce webu PhoneArena, která publikovala působivé rendery chystané novinky.

Bude to krasavec

Rendery vychází z doposud uniklých informací, které se Applu nepodařilo uhlídat. Ačkoli jsme v naší redakci nakloněni větším displejům, musíme uznat, že takový nástupce iPhonu SE by nám rozhodně nevadil. Můžou za to především ostře řezané rysy a samozřejmě také displej ve stylu iPhone X. Na druhou stranu se nám nechce příliš věřit, že Apple ustoupí ze své strategie a do nejdostupnějšího modelu integruje Face ID.

Velkou neznámou však nadále zůstává termín oficiálního představení. V zákulisí se hovoří o červnové konferenci WWDC. Reálněji se ovšem jeví až letošní září, v jehož průběhu se máme dočkat údajně až třech nových iPhonů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

6 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button