Novinky

Výrobce tvrzených skel prozradil, jak bude vypadat iPhone SE 2

O nástupci dnes již legendárního iPhonu SE se spekuluje druhým rokem. Letošní situace je v mnoha ohledech jiná. Čím dál častěji se totiž objevují úniky informací z řad dodavatelských řetězců. Ke slovu se hlásí také další zdroje, které jsou v technologickém světě proslulé úzkými vazbami na všechny přední výrobce spotřební elektroniky. Celému kolotoči nahrává také fakt, že stále existuje početná základna uživatelů, která se doposud nedokázala smířit s trendem zvětšujících se smartphonů. Pokud se na to podíváme právě touto metrikou, představení iPhonu SE 2 lze považovat za logický krok. Apple by tím opět posílil prodeje svých smartphonů a současně i pozici na trhu.

Nový olej do ohně přilil výrobce ochranných skel Olixar, který se pochlubil snímky typu pro iPhone SE 2. Přestože Olixar nemá uzavřené partnerství se společností Apple, dle jeho slov má velmi přesvědčivé informace. Prezentované sklo má viditelný výřez v horní části a naopak žádné vykrojení pro čtečku otisků. To může v ideálním případě znamenat, že iPhone SE 2 bude zmenšeninou iPhonu X (recenze). Boky přístroje si mají údajně zachovat ostré hrany a stejné rozložení bočních tlačítek a přepínače tichého režimu jako iPhone SE.

Dalším, byť diskutabilním vylepšením bude odstranění 3,5mm jacku. Z další výbavy se často skloňuje podpora bezdrátového nabíjení. Olixar sdílel dokonce schéma s rozměry chystané novinky. iPhone SE 2 bude měřit na výšku 12,1 cm a 5,5 centimetru na šířku.

Pokud máme být upřímní, poslední spekulace se nám zdají čím dál víc zmatenější. Ačkoli se o iPhonu SE 2 dozvídáme z relativně spolehlivých zdrojů, příliš se nám nechce věřit, že nejmenší z iPhonů nabídne výbavu iPhonu X v čele s Face ID.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button