Novinky

Apple představil nové řemínky pro Apple Watch: nový systém utahování a stylový design

Na včerejším Apple Keynote jsme se dočkali několika novinek. Mezi tyto novinky patří třeba Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, vylepšený model 10,2 palcového iPadu, nový model iPadu Air, a nové služby Fitness+ a Apple One. K novým Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE bylo představeno i několik nových řemínků, které jsou tak trochu neobvyklé. Do teď jste si k chytrým hodinkám Apple Watch mohli koupit několik variant řemínků. Nyní jsme se ovšem dočkali dalšího typu řemínku, který nese název Solo.

Nový Solo řemínek funguje trošku jinak, než všechny dosavadní. Tento řemínek se nebude zapínat jako ty ostatní, jen ho trochu roztáhnete a nasadíte na ruku. Solo se bude vyrábět ve 12 velikostech, tudíž si jednoznačně najdete velikost, která vám na ruce bude příjemně sedět. Solo loop lze mít jak v gumové, tak proplétané variantě.

Zdroj: Apple

Navlékací řemínek v gumové variantě si koupíte za tradičních 1 290 korun a za proplétanou variantu si připlatíte o něco více, jeho cena činí 2 690 korun. Apple také představil několik nových barevných kombinací provklékacích řemínků a nový Leather loop. Cena „koženého tahu“ je 2690 korun a cena nových provlékacích řemínků zůstavá na pořád stejných 1290 korunách.

Já osobně si myslím, že pokud Solo loop bude na ruce příjemný a půjde snadno navlékat, dost možná se bude jednat o další oblíbenou variantu všech majitelů Apple Watch

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

4 Komentáře

  1. Od každýho trochu 🙂
   Naramky ovšem vypadají super, jen bude asi problém trefit správnou velikost

 1. prej neztrací chuť inovovat, nejhorší keynote v historii. Absolutně nulový posun jediné co je dobré, tak Fitness ++ Jinak bída..

  A ještě si na závěr vytřou zadek a neukjážou to, na co všichni čekaj..

 2. prej neztrací chuť inovovat, nejhorší keynote v historii. Absolutně nulový posun jediné co je dobré, tak Fitness ++ Jinak bída..
  A ještě si na závěr vytřou zadek a neukjážou to, na co všichni čekaj..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button