Novinky

Apple právě vydal iOS & iPadOS 14 Beta 7: krůček od velkého finále

Týden se s týdnem sešel a Apple právě vydal další, v pořadí již 7. vývojářské beta verze systémů iOS, iPadOS a tvOS. WatchOS 7 Beta 7 byla vydána již v úterý 1.9.2020. Dnes byla vydána také 6. vývojářská beta macOS 11 Big Sur.

Po zkušenosti z minulého týdne, kdy byla Applem vypuštěna šestá beta, si troufnu tvrdit, že sedmé veřejné bety se dočkáme během několika málo hodin a i veřejní beta testeři budou moci dnes aktualizovat své jablečné miláčky. 

Krůček od velkého finále

Pokud se o Apple už nějakou chvíli zajímáte, rozhodně už víte, že nové systémy vycházejí vždy na podzim. Přesněji v září a to po boku nových iPhonů. Letos ale bohužel nad podzimní Keynote visí otazníky. 

Nicméně systémy jsou téměř hotové a Apple ladí poslední drobnosti. Čemuž nasvědčuje i velikost dnešní aktualizace, která má 417MB (iPhone 11 Pro Max). Osobně používám iOS i iPadOS 14 od samého začátku, kde se logicky nějaké drobné bugy objevovali, ale nikdy to nebylo tak hrozné, že by se zařízení nedalo používat. Na poslední betě, s pořadovým číslem 6, funguji týden a rozhodně si nemám na co stěžovat. Vše, včetně životnosti baterie mi funguje v pořádku. 

O kompletním seznamu novinek a změn, které přináší dnešní 7. beta vás budeme již brzy informovat v dalším článku.

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button