Novinky

Apple vydal druhou beta verzi iOS 14.7: Jakých novinek se dočkáme před vydáním iOS 15?

Beta verze systémů testuji již několik let a baví mě sledovat, jak se operační systémy vyvíjejí, než se dostanou k běžným uživatelům. V případě iOS 14 běžím na beta verzích defacto celou dobu. Zbývá nám ovšem jen pár dní do představení iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, macOS 12 a tvOS 15. První dojmy z těchto systémů vám přineseme ihned, jak Apple uvolní systémy pro beta testery. Prozatím je ale pro vývojáře uvolněna verze systému 14.7, která by teoreticky mohla být poslední verzí iOS 14 před podzimní velkou aktualizací na iOS 15. Pojďme se společně podívat, jakých novinek se ještě před vydáním iOS 15 dočkáme.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor fotografie: Ruslan Botsyurko)

iOS 14.7 Beta 2: co je nového?

Mezi první novinky patří možnost instalovat aktualizace iOS pomocí mobilních dat. Tato novinka unikla po začátku prodeje iPadů Pro s čipem M1. Nyní se ukazuje, že si systém přes mobilní data zaktualizujeme pravděpodobně i v iPhonu. Ve druhé betě byly upraveny chyby v aplikaci Domácnost související s časovačem v HomePodu. Další novinky a vylepšení se týkají výkonu a stability systému. Stejně tak by měl být vyřešen problém s výdrží baterie, který mnohé uživatele trápí od aktualizace 14.6. 

Pokud patříte mezi beta testery a narazili jste na nějakou další novinku, nebo naopak na nějaký bug, dejte nám vědět do diskuze pod článkem.

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button