Novinky

Apple vydal iOS 14.5 Beta 8. Jaké novinky přináší a kdy vyjde pro veřejnost?

Nové operační systémy od kalifornského giganta jsou v beta testování už od začátku února. To je na desetinovou aktualizace poměrně dlouhá doba. Poslední čtyři beta verze, což odpovídá zhruba měsíci beta testování, nepřinesly v podstatě žádné novinky. Navíc mají všechny ve verzi systému na konci písmeno “a”, a to v minulosti znamenalo, že se jedná o poslední beta verzi před oficiálním vydáním systému pro veřejnost. 

Zdroj: Brandon Butch

Oficiální vydání pro veřejnost

Včera večer Apple vydal již osmé beta verze svých systémů. Aktualizace má na mém iPhonu pouhých 125 MB, což už samo o sobě vypovídá, že ani tato beta verze nepřináší žádné viditelné novinky ani změny. Jak už jsem několikrát psal, iOS 14.5 testuji od samého začátku a za mě je systém připravený k oficiálnímu vydání už minimálně tři týdny. 

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Včera ovšem Apple taky zveřejnil datum první letošní keynote, která se bude konat příští týden. I tato skutečnost nasvědčuje tomu, že osmá beta verze je opravdu už poslední betou a oficiální verze systému vyjde velmi pravděpodobně přesně za týden po keynote. Ve hře je ještě jedna možnost. A to, že by Apple po úterní keynote vydal Golden Master verzi svých beta systémů a následující týden by vyšla společně s novými produkty, které by Apple měl představit v úterý na keynote.

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button