Novinky

Apple oznámil datum první letošní keynote. Těšit se můžeme na iPady Pro, AirTags a další novinky

První letošní keynote měla už několik termínů, kdy jsme si podle úniků mysleli, že se dočkáme prvních letošních novinek. Ani jednou to zatím bohužel nevyšlo. Troufnu si tvrdit, že se jedná o velmi očekávanou událost. Měli bychom se dočkat hned několika hardwarových novinek. V čele s novými iPady Pro a AirTags, které už mají skoro podobný příběh, jako nabíječka AirPower. 

Zdroj: https://www.macrumors.com

Pokud chcete něco zjistit, zeptejte se Siri. Dnes ráno totiž hlasová asistentka Siri prozradila informaci, kdy by se měla konat letošní první keynote. Stále to byly ale jen spekulace a očekávalo se oficiální oznámení ze strany Applu. Ta přišla okolo dnešní 18 hodiny. Apple rozeslal pozvánky a my si můžeme v kalendáři kroužkovat příští úterý. Konkrétně 20. dubna 2021. Již klasicky od 19:00 hod. 

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button