Novinky

Září, nebo říjen? Ohledně podzimní premiéry vládne chaos, víme ale, že se představí AirTag

Už několik měsíců se mluví o tom, že Apple chce svým uživatelům pomoci s hledáním ztracených věcí. Připravuje totiž zařízení s názvem Apple AirTag, které dokáže cennosti, jako například peněženku nebo klíče dostat na mapu v rámci aplikace Find My. Každodenní předměty, které se rády ztrácí, bude stačit opatřit malým štítkem s logem nakousnutého jablka. Novinky bychom se mohli dočkat už letos. Konkrétně v říjnu. Na pultech obchodů by se totiž Air Tags mohly objevit společně s iPhonem 12.

Novinka, kterou ocení všichni zapomnětlivci, stejně jako ti, kteří se někdy stali obětí krádeže, se měla původně začít prodávat už v březnu. Kvůli důvodům, které jsou nejspíše všem více než zřejmé, se ale premiéra musela odložit. Ohledně představení iPhonů a dalších novinek společnosti stále panují zmatky. Hovoří se dokonce o tom, že celá premiéra by se měla odehrát online. Navíc bude posunuta až na půlku října. Leaker Jon Prosser ale mluví o tom, že Apple novinky představí v září prostřednictvím tiskové zprávy. V říjnu pak dojde na oficiální živé představení.

Rentgenový snímek odhalil, jak moc se budou Apple Watch 6 lišit od generace Series 5

Jak a kdy Apple očekávané novinky nakonec představí tak nejspíše přesně ví pouze úzký okruh lidí přímo ve společnosti. Možná se i v Apple stále pracuje s několika scénáři, s tím, že o tom finálním rozhodne až aktuální situace. Lidem mimo Apple tak nezbývá nic jiného než jen spekulovat. Jasné je pouze to, že se letos můžeme těšit na iPhone 12 a z něj odvozené modely, novou generaci hodinek Apple Watch Series 6 a možná také na nové iPady. Nyní můžeme k výčtu produktů připočítat také Air Tags.

Zdroj
9to5mac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button