Novinky

Apple je nezastavitelný. Za pár dní se dočkáme další várky nových produktů

Tento rok byl ve znamení Applu. V záři, přišly nové hodinky Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE po boku nových modelů iPadu Air. V říjnu přišly nové modely iPhonu. iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. A v listopadu přišel revoluční čipset M1, který se skrývá v novém Macu mini, MacBooku Air a MacBooku Pro. Tři keynote ve třech po sobě jdoucích měsících není vůbec špatný výsledek. Nové interní zprávy z Applu ale napovídají, že tento rok nejspíše ještě novým produktům není konec.

Zdroj: https://www.macrumors.com

Interní zprávu získal známý magazín Macrumors od svých důvěryhodných zdrojů. Ve zprávě Apple informuje jednotlivé obchody, aby se připravily na změnu parametrů služby Apple Care. Změna je naplánovaná na 8. prosince 5:30 PT (14:30 našeho času). Obchody se také mají připravit na nové čárové kódy produktů, nové produktové popisky, a nové/aktualizované ceníky. 

Podobně zprávy Apple rozesílal i při příchodu iPhone 12 a Apple Watch modelů. Pokud se zdroj nemýlí, tak je více než jisté, že se ještě letos dočkáme nových produktů. Ve hře je jich rovnou několik. Lokalizační placičky AirTags, AirPods Studio, nebo nová Apple TV s herním ovladačem. Můžeme se nechat překvapit s čím Apple za čtyři dny přijde. 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button