Novinky

Zapnutý iPhone 8 zachycen na prvním videu

Týden před oficiální premiérou se na internetu objevilo krátké video, které údajně zachycuje funkční iPhone 8. Několik vteřin trvající klip ukazuje, jak bude vypadat jeden z nejočekávanějších smartphonů letošního roku. Díky rostoucímu seznamu úniků jde o další potvrzení toho, jak iPhone 8 bude vypadat. Video se poprvé objevilo v diskuzi na Redditu, kde okamžitě vyvolalo rozruch. Díky tomu si můžeme udělat alespoň částečnou představu o tom, jak bude vypadat prostředí iOS 11 upravené pro ovládání bez domovského tlačítka. Dolní část displeje bude vyhrazena pro přepracovanou formu docku, která se poprvé objevila u beta verze iOS 11 určené pro iPad Pro.

https://www.youtube.com/watch?v=aTPThvPO9pQ

Názory na autentičnost publikovaného videa se různí. Zda před sebou máme dílo vtipálka či skutečný iPhone 8 se dozvíme v úterý 12. září

V dolní části obrazovky se nenachází žádné známky virtuálních tlačítek. Za zmínku také stojí vykrojený stavový řádek, který zobrazuje základní informace o signálu z bezdrátových sítí a zbývající energii v akumulátoru. S ohledem na špatnou kvalitu videa nelze s jistotou ověřit jeho autentičnost, nicméně existuje jistá pravděpodobnost, že skutečně zachycuje finální podobu iPhonu 8. Zda se jednalo o podvrh či nikoli se přesvědčíme již v úterý 12. září v 19:00, kdy je naplánována oficiální tisková konference Applu.

Recenze iPad Pro 10,5 palců: nový král mezi tablety

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

5 Komentáře

  1. Na tohle video jsem včera koukal na Redditu a názory se dost liší. Podle mě je to 50:50 že to je vážně iPhone 8 nebo jeho klon. Tak jako tak to ovšem vypadá, že takhle nějak bude iOS 11 na iPhonu 8 vypadat

  2. Mě se to teda nezdá.. už nějakou dobu mám iOS 11 který bude i v iPhone 8 a ikony Mapy a Připomínky vypadají jinak. Navíc ve videu jako demonstraci otevře nějakou čínskou applikaci, u které předpokládám, že vývojář neví přesné rozhrání telefonu, proč by tam neotevřel rovnou nějakou App od Apple?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button